אירוע עסקי אינו חייב להיות רק אירוע של ארגון או חברה גדולים. גם טקס סיום של חוג, סדנה המועברת בצורה מצומצמת בבית של עצמאי או עצמאית וכמובן כנס עסקי רב משתתפים – כל אלה נחשבים כאירועים עסקיים ובמקרים מסוימים עשוי להתעורר הצורך לצלם את האירוע – סרטים לאירועים עסקיים. לצילום האירוע העסקי יכולים להיות כמה וכמה שימושים – למידה לצורך הפקת האירועים הבאים, ווידוא שכל הנושאים החשובים אכן הועברו באירוע וכמובן עריכה של הסרט על מנת לעשות בו שימוש שיווקי, פרסומי או כדי לשלוח למשתתפים כמזכרת.

הפקה של סרטים לאירועים עסקיים אינה דומה להפקה של סוג סרט אחר ולא יכולה להתבצע על ידי מי שאינו מוחה בתחום מסוים זה

צלם מקצועי המתמחה בתחום סרטים לאירועים עסקיים ידע בדיוק לאן להפנות את המצלמה בכל רגע באירוע, מה חשוב שיופיע בסרט וגם – מה חשוב שלא יופיע בסרט הסופי. הצלם יידע במי להתמקד, אילו שאלות לשאול בראיון עם משתתף זה או אחר וכמובן ייענה לבקשות של משתתפים שלא לצלם אותם, במידה ותהיינה כאלה.

מי מפיק סרטים לאירועים עסקיים?

חשוב מאד לבחור בקפידה את איש המקצוע או החברה שתצלם את עבורכם סרטים לאירועים עסקיים. כדאי מאד להיפגש לפני האירוע, לספר לצלם מה עומד להיות באירוע, מי ישתתף בו, מה המטרה של האירוע וכל פרט חשוב נוסף שכדאי שהצלם יידע. כך יגיע הצלם מוכן כשכל המידע ברשותו והוא ידע איך להיטמע בקהל על מנת שכל משתתפי האירוע ירגישו בנוח בנוכחות המצלמה ולא יחושו חוסר נוחות במידה ויעמדו פנים אל פנים מול המצלמה.
צלם מקצועי של סרטים לאירועים עסקיים יידע איך לגרום לכך שמשתתפי האירוע לא יבחינו או ירגישו בקיומו על מנת שנוכחותו ונוכחות של המצלמה לא ישנו את אווירת האירוע והנוכחים יתנהגו באופן טבעי מבלי להסתתר או לחשוש מנוכחות המצלמה. חברת WE Productions הינה חברה מקצועית ומובילה המציעה שירותי צילום וביניהם צילום סרטים לאירועים עסקיים, סרטי תדמית, צילום כנסים, סרטי מוצר ועוד. לחברה ניסיון רב בצילום אירועים וכנסים רבים תוך הפגנת מקצועיות רבה והפקת סרטים באיכות גבוהה.