מה תרצו לייצר?

WP Services

סרטון
שיווקי
חוויתי

כולם מדברים על סרטונים שיווקיים. מה הפלא? סרטון שיווקי היה עד היום אחד מהכלים החזקים והאפקטיביים ביותר, בזירה השיווקית התחרותית והצפופה. רגע, מה הכוונה עד היום? יש משהו חדש? האמת, טוב ששאלתם. סרטון שיווקי הוא כלי נחמד אבל לא מספיק כיום. הדבר החם הבא הוא סרטון שיווקי חוויתי, כזה שמשאיר את הצרכן באפקט ה- WOW, כזה שמצליח להעביר את המסר בלי מאמץ, כזה שמרגש מחדש ולא מייבש, ומעל הכל מדביק את כולם וזוכה לעשרות אלפי צפיות.  WOW כבר אמרנו?

מתעניינים בסרטון שיווקי חוויתי? השאירו לנו פרטים כאן – ונחזור אליכם עם כל המידע!

  WP Services

  סרטון
  הדרכה

  תתפלאו, אבל גם סרטון הדרכה שמטרתו להדריך כיצד להשתמש במוצר, יכול להיות יצירתי וחוויתי. איך עושים זאת? שמים את הפוקוס הנכון כבר בשלב ההפקה והתכנון של הסרטון. זה מתחיל באפיון מדויק של מהות ומטרת הסרטון, ממשיך בהבנת קהל המטרה, ומשם נגזרת השפה של הסרטון; במידה ומדובר בקהל יעד טכני – השפה תהייה  טכנית, במידה ואלו לקוחות הקצה של מוצר או שירות מסוים, ניתן ורצוי להשתמש בשפה "קלילה" יותר. כמו תמיד, חשוב לעטוף את סרטון ההדרכה בנראות שיווקית הולמת ובמסרים שיווקיים מדויקים.

  מתעניינים בסרטון הדרכה? השאירו לנו פרטים כאן – ונחזור אליכם עם כל המידע!

   WP Services

   סרטון
   תדמית

   השילוב העוצמתי של חווית צפייה וסאונד, הופכים את הסרטון התדמיתי לכלי אפקטיבי להעברת מסרים שיווקיים עבור כל עסק. אם בעבר רק מותגים גדולים נהנו מכלי עוצמתי זה, הרי שבעידן השיווקי החדש – כל אחד יכול ליצור לעצמו סרטון תדמיתי ולפרסם אותו במדיות מגוונות כגון: אתרים, רשתות חברתיות, יוטיוב ועוד. סרט תדמיתי שמתוכנן נכון ומבוצע באופן מקצועי, יגרום לצופה להתחבר אלינו, לאהוב אותנו ובסופו של דבר יניע אותו לפעולה – להתקשר, להשאיר פרטים, להיכנס לאתר ולרכוש את המוצר והשירות שלנו.

   מתעניינים בסרטון תדמית? השאירו לנו פרטים כאן – ונחזור אליכם עם כל המידע!